Kasko | HELLO
21495
page,page-id-21495,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

HELLO!

Kawiarnia hello! coffee club  z potrzeby stworzenia wyjątkowego miejsca do którego będzie chciało się wracać z rozmaitych powodów oraz pasji i miłości do dobrej kawy pitej w doborowym towarzystwie.

Sympatyczna i przyjacielska atmosfera, wygodne fotele, miękkie kanapy, przytulne poduszki i klimatyczny kominek – to wszystko sprawia, że można godzinami siedzieć i przeglądać książki z bogato wyposażonej biblioteczki popijając aromatyczną kawę czy wyjątkową herbatę.

Jednak hello! to nie tylko kawa. Codziennie powstaje tu coś innego, wyjątkowego aby każdego dnia nasi goście odkrywali nas na nowo i chcieli wracać po kolejne zaskakujące często smaki…
Tworzymy swoje autorskie, sprawdzamy stare, sprawdzone przepisy. Mamy stałe „pewniaki” jak na przykład jogurtowy fit sernik na zimno z malinami, któremu nie sposób się oprzeć…

Dlaczego fit? Z dwóch powodów: pierwszy – specyfika miejsca – hello! znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie klubu fitness Evergym, drugi – propagowanie zdrowego trybu życia. I to tak szczerze z własnych przekonań oraz doświadczenia.
Dlatego znajdziecie tu między innymi wspomniany sernik z jogurtu naturalnego, ciasto bez mąki, świeżo wyciskane soki, koktajle owocowe czy dietetyczny lunch. Bez obaw! Znajdzie się również coś dla wielbicieli czekolady i ciasta z zawartością mąki.

Zawsze lubiłam łamać stereotypy i udowadniać sobie i innym, że można robić coś inaczej, lepiej.

I taka jest kawiarnia hello! coffee club – inna. Przyjdź i przekonaj się! Plotki z przyjaciółką, pierwsza randka, uroczysta kolacja z rodziną, pogawędka z przyjaciółmi, czy po prostu chwila zadumy nad książką z filiżanką kawy – każda okazja jest dobra aby się spotkać!

ZAPRASZAM!

hello1
hello3